Om dit artikel te kunnen lezen moet u de beschikking hebben over een BouwKennis Update abonnement.

Omzet hout- en bouwmaterialenindustrie mei 2010 

De Nederlandse hout- en bouwmaterialenindustrie heeft in mei 2010 ruim 10% minder omzet behaald dan een jaar eerder. Per saldo zijn er in juni meer bedrijven met een gestegen productie. Het totale vertrouwenscijfer wordt nog altijd zwaar negatief beïnvloedt door het oordeel over de orderpositie. Dit blijkt uit cijfers van het CBS.

Bestellen

Bent u nog geen abonnee, maar wilt u wel alle artikelen uit de nieuwsbrief lezen? Kies dan voor een BouwKennis Update abonnement voor € 99 per jaar.

Als Update abonnee ontvangt u iedere drie weken de digitale BouwKennis nieuwsbrief. Zo bent u altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

Meer Info

Met een BouwKennis Update abonnement kunt u alle artikelen uit de nieuwsbrief volledig lezen.

Wilt u echter de gehele BouwKennis Database kunnen lezen? Sluit dan een BouwKennis Totaalabonnement af. Voor meer informatie over het BouwKennis Totaalabonnement klikt u op onderstaande knop.