De leverancier van strategische markt- en marketinginformatie
Het aantal bouwers dat in gebreke blijft bij de afbetaling van door de staat gegarandeerde leningen (BMKB) loopt snel op. Eén op de achttien bedrijven was in 2010 niet in staat het geld terug te betalen. Dit blijkt uit onderzoek van het ministerie van Economische Zaken.
Hebt u een Updateabonnement? Log dan hieronder in met uw gegevens om het hele artikel te lezen.
Bent u nog geen abonnee, maar wilt u wel alle artikelen uit de nieuwsbrief lezen? Kies dan voor een BouwKennis Update abonnement voor € 99 per jaar.
Als Update abonnee ontvangt u iedere drie weken de digitale BouwKennis nieuwsbrief. Zo bent u altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.
Met een BouwKennis Update abonnement kunt u alle artikelen uit de nieuwsbrief volledig lezen.
Wilt u echter de gehele BouwKennis Database kunnen lezen? Sluit dan een BouwKennis Totaalabonnement af. Voor meer informatie over het BouwKennis Totaalabonnement klikt u op onderstaande knop.