Om dit artikel te kunnen lezen moet u de beschikking hebben over een BouwKennis Update abonnement.

Social media van grote invloed op b2b-markt 

Beslissers in de b2b-markt zijn verreweg de meest actieve social media gebruikers op de wereld. Zij vinden dat online gesprekken steeds belangrijker worden bij het verkopen en promoten van producten. Vooral Facebook en MSN worden veel ingezet om informatie uit te wisselen. Dat blijkt uit onderzoek van Global Web Index (GWI) onder ruim 17.000 ‘decision makers’.

Bestellen

Bent u nog geen abonnee, maar wilt u wel alle artikelen uit de nieuwsbrief lezen? Kies dan voor een BouwKennis Update abonnement voor € 99 per jaar.

Als Update abonnee ontvangt u iedere drie weken de digitale BouwKennis nieuwsbrief. Zo bent u altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

Meer Info

Met een BouwKennis Update abonnement kunt u alle artikelen uit de nieuwsbrief volledig lezen.

Wilt u echter de gehele BouwKennis Database kunnen lezen? Sluit dan een BouwKennis Totaalabonnement af. Voor meer informatie over het BouwKennis Totaalabonnement klikt u op onderstaande knop.