Om dit artikel te kunnen lezen moet u de beschikking hebben over een BouwKennis Update abonnement.

Fabrikant: merkentrouw wordt nog belangrijker 

De helft van de Nederlandse fabrikanten van bouwmaterialen denkt dat merkentrouw in de bouw de komende jaren nog belangrijker wordt. Dit is een logisch gevolg van de situatie waarin de bouwmaterialenindustrie zich momenteel bevindt. De fabrikant moet momenteel hard werken voor zijn plaats in het schap. Zo voert de bouwmaterialenhandel steeds vaker een groter assortiment aan artikelen van het eigen merk. Dit blijkt uit onderzoek van BouwKennis.

Bestellen

Bent u nog geen abonnee, maar wilt u wel alle artikelen uit de nieuwsbrief lezen? Kies dan voor een BouwKennis Update abonnement voor € 99 per jaar.

Als Update abonnee ontvangt u iedere drie weken de digitale BouwKennis nieuwsbrief. Zo bent u altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

Meer Info

Met een BouwKennis Update abonnement kunt u alle artikelen uit de nieuwsbrief volledig lezen.

Wilt u echter de gehele BouwKennis Database kunnen lezen? Sluit dan een BouwKennis Totaalabonnement af. Voor meer informatie over het BouwKennis Totaalabonnement klikt u op onderstaande knop.