Om dit artikel te kunnen lezen moet u de beschikking hebben over een BouwKennis Update abonnement.

Invloed architect op merkkeuze neemt af 

De invloed van architecten op de merkkeuze neemt in verschillende Europese landen af. Vooral in Duitsland, Spanje en Nederland stelt een groot deel van de architecten dat hun rol in de product- en merkkeuze minder belangrijk wordt. Dit blijkt uit onderzoek van Arch-Vision.

Bestellen

Bent u nog geen abonnee, maar wilt u wel alle artikelen uit de nieuwsbrief lezen? Kies dan voor een BouwKennis Update abonnement voor € 99 per jaar.

Als Update abonnee ontvangt u iedere drie weken de digitale BouwKennis nieuwsbrief. Zo bent u altijd op de hoogte van de laatste ontwikkelingen.

Meer Info

Met een BouwKennis Update abonnement kunt u alle artikelen uit de nieuwsbrief volledig lezen.

Wilt u echter de gehele BouwKennis Database kunnen lezen? Sluit dan een BouwKennis Totaalabonnement af. Voor meer informatie over het BouwKennis Totaalabonnement klikt u op onderstaande knop.